Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu - dołącz do międzynarodowej konferencji online


Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu - dołącz do międzynarodowej konferencji online
2020-11-27
W tym trudnym, pandemicznym roku ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pojednania, współdziałania i nowej nadziei. To na  liderach, nie tylko politycznych, spoczywa obowiązek wskazywania właściwej drogi.

Zmiana myślenia i działania jednostek stanowi pierwszy i konieczny krok, by uruchomić globalną falę pozytywnej transformacji. Do realizacji tego zadania pragną przyłączyć się organizatorzy i prelegenci międzynarodowej konferencji online „World Without Limits”, która odbędzie się w weekend 28 i 29 listopada. W wydarzeniu wezmą udział mentorzy ze świata biznesu i rozwoju duchowego, a wśród nich dwóch Polaków - przedsiębiorców, autorów książek i propagatorów rozwoju osobistego: Łukasz Milewski i Krzysztof Sadecki.

Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Na wirtualnej scenie wystąpią obok takich osobistości, jak: T. Harv Eker, Jack Canfield, Roland Tokko, Janet Bray Attwood, Deva Premal & Miten, Jay Abraham, Ken Honda, Eric Edmeades, Sadhvi Bhagawati Saraswati, Dr Fab Mancini i Gabriel Nossovitch. Podczas transmisji na żywo połączą się z tysiącami uczestników na całym świecie, by nieść przesłanie tolerancji, miłości i szacunku dla drugiego człowieka.

Miłość i strach to dwie najsilniejsze emocje, które kierują ludzkim zachowaniem. To, co dziś dzieje się na świecie, budzi panikę, smutek i gniew, które - zamiast łączyć - dzielą. Historia ludzkości nie pozostawia wątpliwości - to nigdy nie przynosi konstruktywnych rozwiązań.

Występujący podczas konferencji „World Without Limits.” eksperci z dziedziny psychologii, neurologii, biznesu, rozwoju osobistego i duchowości przekażą słuchaczom nie tylko inspiracje, ale także strategie jak zmienić swoje nastawienie, myślenie i działanie, by zmierzać do pozytywnej przemiany. Podczas licznych i różnorodnych wystąpień uznani mentorzy będą dzielić się swoją wiedzą, życiowym i zawodowym doświadczeniem, by wskazać praktyczne metody, jak poradzić sobie w kryzysie, znaleźć siłę, by odnaleźć radość i szczęście, a w efekcie osiągnąć sukces i stabilność finansową. Główni trenerzy poprowadzą wirtualne warsztaty z technik uczenia przez doświadczenie, a w trakcie interaktywnych sesji online, będzie można “osobiście” poznać Globalnych Liderów Myśli i otrzymać od nich ekspercką poradę. Wydarzenie wzbogacą także występy artystyczne.

Do projektu przyłączyli się uznani mentorzy z całego świata: naukowcy, ludzie biznesu, pisarze, mówcy, liderzy duchowi, m.in. T.Harv Eker - autor bestsellerów „Secrets of the Millionaire Mind” i „SpeedWealth”, Łukasz Milewski - Ojciec Rozwoju Osobistego w Polsce czy Krzysztof Sadecki - trener mentalny, autor książek „Poznaj siebie”, „Poznaj świat i spotkaj siebie” i redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.

- Miłość kojarzy się z uczuciem do konkretnej osoby. Tymczasem to znacznie szersze pojęcie - to nastawienie do drugiego człowieka, które zawiera szacunek, tolerancję i życzliwość. Wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od narodowości, płci, wyznawanej religii, koloru skóry, czy orientacji seksualnej. Im trudniejsze okoliczności zewnętrzne, a w takich znalazła się teraz cała globalna społeczność, tym bardziej trzeba dążyć do tego, aby pokonać strach i zastąpić go miłością. Zamiast walczyć ze sobą nawzajem, musimy walczyć o świat oparty na równości, braterstwie i wolności. Gdy w pełni zrozumiemy, że tak naprawdę ten wybór odbywa się codziennie w każdym z nas, wówczas pojmiemy, że tylko my sami możemy odmienić swoje życie, a przez to i świat, w którym żyjemy. To my go stwarzamy każdego dnia. Nie zasłaniajmy się tym, że coś musimy - nie, my tylko możemy. Sami dokonujemy wyboru ze wszystkimi tego konsekwencjami. Wszelkie ograniczenia stawiamy sobie sami - mówi Krzysztof Sadecki.

Więcej informacji na temat konferencji „World Without Limits”: https://worldevent2020.com

d

Nadesłał:

dorota5

Przeczytaj również: